Extra voorstelling van CATS door Bohemian Productions
Wegens groot succes: extra voorstelling van de musical CATS op donderdag 8 mei. Na de verkoop van meer dan 3.700 tickets kondigt Bohemian Productions met trots een extra voorstelling aan van de iconische musical CATS. Deze bijkomende show vindt plaats op donderdag 8 mei om 20.00 uur in het Bau-Huis in Sint-Niklaas.
Met deze extra voorstelling krijgen muziekliefhebbers een bijkomende kans om het meeslepende totaalspektakel vanop de beste plaatsen te beleven. CATS wordt bij Bohemian gebracht in een unieke 360°-arena, waarbij het publiek omringd wordt door de actie. Dankzij een persoonlijke hoofdtelefoon geniet elke toeschouwer bovendien van een kristalheldere 3D-audiomix.
Een rauwe, hedendaagse versie van een klassieker
De regie is in handen van Stefan Van Guyse. Choreograaf van dienst is Hakan Quintelier. Een indrukwekkende cast van 70 performers en een 20-koppig live orkest brengen een vernieuwende versie van de klassieker van Andrew Lloyd Webber. De choreografieën, kostuums en setting kregen een moderne, rauwe en hedendaagse twist die de mysterieuze wereld van de Jellicle katten op een totaal andere manier tot leven brengt.
Tickets reserveren voor deze extra voorstelling kan via www.bohemianproductions.be